Ogłoszenia - parafia Rudzica

DLA POTWIERDZENIA NAJLEPIEJ GODZINY MSZY ŚWIĘTEJ SPRAWDZAĆ

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2024

1. W tym tygodniu będą zapisywane intencje Mszalne na sierpień – we wtorek po Mszy św. na Msze jubileuszowe, a w środę od 16.30 – za zmarłych..

2. W czwartek obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. Jakuba Apostoła. W tym dniu wspominamy także św. Krzysztofa, patrona kierowców. Dlatego w przyszłą niedzielę będzie obrzęd pobłogosławienia samochodów i innych pojazdów mechanicznych oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami – w Rudzicy po Mszy św. o godz. 11.00, a w Iłownicy po Mszy św. o 18.00..

3. W piątek obchodzimy Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Matki Bożej, dziadków Pana Jezusa. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych babciach i dziadkach..

4. W piątek o sprzątanie kościoła w Iłownicy proszę mieszkańców Iłownicy ul. Szkolna od p. Grelowski do p. Sojka.

5. W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 6. Róża św. Melchiora Grodzieckiego p. Jolanty Bernat.

6. Spotkanie organizacyjne uczestników parafialnej pielgrzymki do Włoch, odbędzie się dnia 31 lipca o godzinie 17.00 w salce. Organizatorzy proszą o dokonanie w tym dniu wpłaty pozostałej kwoty w złotówkach oraz całości w euro.

7. Dziękuję za sprzątanie kościoła w Iłownicy, złożone dziś ofiary i wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.